• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 14:26
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 4514
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nocne Zwiedzanie - ed. spec. Czas na Strach

Piątek, 15 listopada 2019
godz. 20:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śląskich 1
55

Nastała jesień - oficjalna pora Nocnego zwiedzania. Za oknem wieje wiatr i świat zdaje się pogrążać w mroku. Wykorzystajcie tę "niezwykłą" aurę, by przeżyć prawdziwe chwile grozy w przerażającym zamczysku jakim staje się Zamek Książ po zmroku. Tu każdy kąt wydaje się ciemniejszy, a dźwięk - straszniejszy. Zwłaszcza gdy wydaje go z siebie książańska zjawa. To będzie szalony wieczór, którego nigdy nie zapomnicie!
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www. bilety. ksiaz. walbrzych. pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą:
http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/oferty/nocne-zwiedzanie
Cena biletu (ed. specjalna- dodatkowe atrakcje):
- 55 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 60 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku!
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
- parking dla gości Nocnego Zwiedzania (na czas zwiedzania) znajduje się na parkingu hotelowym po okazaniu biletu,
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie w wieku szkolnym mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się tutaj: http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/zwiedzanie/nocne#regulamin

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group