Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 6513
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nocne zwiedzanie - jesień średniowiecza

Sobota, 10 września 2022
godz. 21:30
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich 1

????‍♀Książ to zamek z ponad 700-letnią historią, którą rozpoczęła się w mrocznym Średniowieczu. W jesienne noce przybądźcie do tego nawiedzonego miejsca i odkryjcie to nieznane oblicze Książa. Rycerze rabusie, przeklęta panna młoda, biała dama, mistyczni wróżbici - wyjdźcie na spotkanie zjawom, które od wieków błąkają się po skąpanych w ciemnościach korytarzach. Gdy gasną światła życie w Książu nie zamiera - sprawdźcie to idąc trasą opuszczonych pięter i zapomnianych piwnic. Turyści, odwagi! Do zastraszenia!
????Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Jesień Średniowiecza) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
????CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 69 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group