Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3728
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nocne zwiedzanie - Pełnia Księżyca

12-13 sierpnia 2022 (2 dni)
godz. 21:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich 1
65

????Czy słyszycie wycie w oddali? Właśnie w okolicach 13 lipca oraz 12 i 13 sierpnia nastanie jedna z najbardziej wyjątkowych nocy tego miesiąca - pełnia księżyca (a konkretniej Pełnia Księżyca Zasiewu). To czas paranormalnych wydarzeń, duchów i ciemności????‍♂. To również czas bohaterów, którzy pragną niezwykłych przeżyć i emocji. Tej nocy będzie ich szczególnie wiele, pojawi się tu więcej zjaw i niespodziewanych wydarzeń - sprawdźcie sami i dołączajcie do śmiałków, którzy nie boją się tego wieczoru wyjść z domu. Gdy na niebie pojawi się księżyc - wszystko się rozpocznie! Do zobaczenia!
????Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), magiczne obrzędy, dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Pełnia Księżyca) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
????CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 69 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group