Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4326
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Paweł Basiński/ Twarze

Czwartek, 16 lutego 2023
godz. 18:00
WOK
Wałbrzych
Wstęp wolny

Człowiekiem, a szczególnie ludzkimi twarzami inspiruje się artysta, którego w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury będziemy gościć w lutym. Na wernisaż prac Pawła Basińskiego zapraszamy 16 lutego o godzinie osiemnastej do galerii „Na Piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Wtęp bezpłatny.
Paweł Basiński pochodzi z Radomska. Tam żyje, pracuje i zajmuje się malarstwem. Sztuką interesuje się od zawsze, choć nie ukrywa, że nie posiada wykształcenia akademickiego w kierunku sztuk plastycznych. Bohater zaplanowanej na luty wystawy postanowił jednak używać pędzla i farb po swojemu.
- Moje malarstwo trudno podciągnąć pod jakiś trend, nurt malarski. Kieruję się tym, co lubię, podpatruję innych i przekładam to na podobrazie. Najchętniej użyłbym słowa postać, twarz, ruch. Ogólnie człowiek. W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zobaczymy cykl Twarze – przyznaje Paweł Basiński.
Wernisaż, na którym zaprezentowane zostaną prace tworzące niesamowite studium ludzkiej twarzy zaplanowaliśmy 16 lutego o godzinie 18.oo w galerii „Na Piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp jest bezpłatny.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group