Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3457
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świąteczny pokaz magii i iluzji

Poniedziałek, 13 grudnia 2021
godz. 18:00
WOK
Wałbrzych
ul. Wysockiego 29
Normalny: 45
Ulgowy: 35

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!
Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!
Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!
Przypominamy występy w telewizyjnym programie Mam Talent!
#CASTING:

&t
#PÓŁFINAŁ:
&t
#FINAŁ:
&t
BILETY W CENACH:
-ULGOWY DO LAT 17 - 35 ZŁ
-DOROŚLI - 45 ZŁ
DO NABYCIA ONLINE NA:
- KUPBILECIK.PL: https://www.kupbilecik.pl/.../Pokaz+magii+i+iluzji.../
-WOK: http://bilety.wok.walbrzych.pl/
A TAKŻE W PLACÓWKACH WAŁBRZYSKIEGO OŚRODKA KULTURY!

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group