Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3244
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Upiorny Bal dla rodzin z dziećmi

Niedziela, 30 stycznia 2022
godz. 18:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
Normalny: 65
Ulgowy: 55

W książańskich wciąż mieszkają jego dawni mieszkańcy. Trwa karnawał - weźcie udział w ich upiornym balu. W te ferie wspólnie weźcie udział w "Balu upiorów" , który odbędzie się w nawiedzonym Zamku Książ! Zaplanowaliśmy naprawdę niezwykły wieczór dla odważnych rodzin z dziećmi. Będzie strasznie? Będzie - bo to właśnie tu mieszkają duchy, stwory i upiory nocy, które kryją się w każdym pomieszczeniu. Zabierzemy Was tam, gdzie balibyście się wejść za dnia... i zobaczycie tam rzeczy niezapomniane. Czy ruszycie do przodu, gdy zgaśnie światło, a z ciemności zabrzmią karnawałowe tony? W te niezwykłe wieczory nie zabraknie luster, masek i emocji!
Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody, tak, jak upiory łakną ich... dusz ???? / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia, w tym opuszczone zamkowe piętra / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Upiorny bal - edycja dla rodzin dziećmi) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 65 zł / osoba dorosła
- 55 zł / dziecko
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.
PARKING: W ramach biletów goście mogą zaparkować na Parkingu Głównym (mapka parkingów znajduje się tutaj: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/.../informacja-dla...). Odległość Parkingu Głównego od zamku to ok. 900 m, dlatego prosimy o przybycie na miejsce przynajmniej 15 minut wcześniej.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group