Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 1399
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

VII Festiwal im. Włodka Szomańskiego "Nie tylko Gospel"

10-12 lipca 2020 (3 dni)
godz. 18:00
Mieroszów

Tegoroczna, siódma już edycja Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie tylko gospel” będzie niezwykłą ucztą muzyczną. Po inauguracji, która odbędzie się w piątek 10 lipca na mieroszowskim rynku, zaprosimy Państwa na Parkowa Górę, gdzie w niezwykłym widowisku muzyczno-teatralnym, w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego, a do muzyki Hadriana Filipa Tabęckiego, wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej i teatralnej.
Drugi dzień Festiwalu będzie tradycyjnie dniem konkursowym, w którym wokaliści po raz kolejny będą walczyć o nagrodę specjalną – Statuetkę Szklanego Szomola. Uczestników oceniać będzie jury, którego przewodniczącą w tym roku będzie Alicja Majewska, a podczas obrad jury, odbędzie się wyjątkowy koncert pt. „Muzyka Filmowa z Gwiazdą w Tle”.
Gośćmi specjalnymi tegorocznego Festiwalu są Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, którzy wystąpią dla Państwa w niedzielę 12 lipca w sali im. Włodka Szomańskiego w Mieroszowskim Centrum Kultury. Artyści przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego „Opera QUARTET” przeniosą nas w niezwykły świat muzyki, wspomnień i wzruszeń.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group