Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3752
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wielkanoc- nocne zwiedzanie dla rodzin z dziećmi

8-9 kwietnia 2023 (2 dni)
godz. 20:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
Normalny: 69
Ulgowy: 62

Odważne rodziny, poznajcie Ducha Wielkiej Nocy. Zapraszamy Was na wspólną podróż przez mroczne zamkowe korytarze wśród rozszalałych (i oszalałych) zjaw i upiorów. Wejdźcie do tego nawiedzonego po zmroku miejsca i wyruszcie wraz z nami na wielkanocne Nocne Zwiedzanie dla rodzin z dziećmi!
Czy będzie strasznie? Będzie - tu duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w tę sobotę i niedzielę będzie ich szczególnie dużo. Jeżeli wyjdziecie stąd cało, najmłodsi poszukiwacze przygód - nie wyjdziecie z pustymi rękami. Strach, który przeżyjecie na początku, osłodzimy pod koniec
Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Wielkanoc ed. dla rodzin) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 62 zł/ dziecko
- 69 zł/ osoba dorosła

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group