Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4302
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgorzelecki Cykl Biegowy 4 Pory Roku 2022

Niedziela, 18 grudnia 2022
godz. 14:00
Zgorzelec

W niedzielę 27 marca rozpoczynamy po raz ósmy zgorzelecki cykl biegowy 4 Pory Roku o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelca na dystansie 5000m. Tradycyjnie jak co roku na trasę ruszają osoby początkujące, średniozaawansowane oraz Ci, którzy systematycznie biegają i starają się w naszym biegu osiągać swoje najlepsze życiowe rezultaty.
Nasz lokalny cykl organizowany przez grupę EDI Team Zgorzelec odbywa się co kwartał i ma na celu integrację środowiska biegowego, daje możliwość sprawdzenia swojego progresu treningowego na atestowanej trasie lub zaliczenia wspólnie w dowolnym tempie dystansu 5 km. Jak co roku prowadzimy klasyfikację indywidualną wszystkich zawodników, a także dajemy możliwość stworzenia swojej drużyny, która może wystartować pod "swoją" nazwą. Zapraszamy zakłady pracy, kluby, stowarzyszenia, osiedla, sąsiadów, znajomych, przyjaciół do zmontowania ekipy i uczestnictwa biegowego w naszej imprezie.
Łapcie nasi drodzy wspólnie endorfiny ????
Start w naszym biegu jest bezpłatny, ma charakter otwarty "dla każdego", a dla najlepszych indywidualnie i drużynowo przygotowujemy drobne nagrody rzeczowe po zakończeniu całego cyklu.
Każdy wie, że systematyczny sport to zdrowie fizyczne i psychiczne, to smukła sylwetka i wewnętrzna energia.
Przed startami na 5000m odbywają się także rekreacyjne biegi na krótkich dystansach dla naszych "narybków", czyli dzieci w wieku 1-14 lat.
Szczegóły w Regulaminie na stronie http://editeam.pl/images/4pory/2022/reg2022.pdf
Dziękujemy naszym patronom wspierającym organizację biegu, czyli Urzędowi Miasta Zgorzelca, Centrum Sportowo Rekreacyjnemu, Hipermarketowi Carrefour Zgorzelec, portalowi www.zgorzelec.info oraz zgorzeleckiej firmie pikującej tkaniny MONTEX Polska http://montexpolska.pl/
Biegi odbywają się bez względu na pogodę.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group