Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1683
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Inicjatywa Polska rozdawała prezenty

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 19 grudnia 2016, 10:25
Aktualizacja: 10:31
Autor: red
Fot. użyczone
W weekend 17–18 grudnia, przedstawiciele Inicjatywa Polska rozdawali mieszkańcom naszego miasta prezenty świąteczne.

Przedstawiciele Inicjatywa Polska, Sandra Bogo, Radosław Białkowski oraz koordynator struktur dolnośląskich Mateusz Rambacher rozdawali mieszkańcom Wałbrzycha paczki świąteczne ze smakołykami oraz kalendarzyki na rok 2017.
- Była to niezwykle sympatyczna akcja. Mieszkańcy Wałbrzycha byli zdziwieni, że dostają prezenty tak po prostu, na ulicy. Wywoływało to masę uśmiechów oraz pozytywnej, świątecznej energii - mówi Mateusz Rambacher, Inicjatywa Polska, Koordynator Dolnośląski.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

idler73 19-12-2016 10:59
Panna broszka, marionetkowa premier, w sobotę ze łzami w oczach i łamiącym się głosem, dała do zrozumienia, że gardzi protestującymi. No bo jak, można protestować przeciw tak cudownemu rządowi ? Tylko osoba niezrównoważona może nie czuć się szczęśliwie w tak wspaniale rządzonym kraju. Retoryka rodem ze stalinowskiego ZSRR, tam wątpiących w system zamykano w domach wariatów, no bo jak można być niezadowolonym ? Jawna próba cenzury, notoryczne łamanie konstytucji i nazywanie niezadowolonych chuligaństwem i warcholstwem, to w końcu jedne z najwspanialszych tradycji PRL, tak chętnie kultywowanych przez PiS. Dlatego potrzebna jest silna, zjednoczona, demokratyczna lewica. Wiem, że prawdziwi Polacy i patryioci spod znaku kaczuchy nazwą mnie komunistą, ale co tam, zaczął się początek ich końca :)
najnaj 19-12-2016 15:27
Uważaj na siebie idler73, bo głupota cię uniesie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group