Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3164
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Integracja na łonie przyrody

Poniedziałek, 4 maja 2020, 13:45
Aktualizacja: Wtorek, 5 maja 2020, 10:35
Autor: red
Kraj: Integracja na łonie przyrody
Fot. użyczone
Podhale, czy szerzej mówiąc – Tatry, to jeden z ulubionych kierunków wyjazdowych dla turystów. Popularność ta nie bierze się znikąd, Polacy kochają góry i góralszczyznę, zarówno za klimat, jak i za piękno przyrody. Nic więc dziwnego, że nie tylko turystyczne wyjazdy kierują ich do Zakopanego. To także świetna miejsce na tak zwane wyjazdy integracyjne, imprezy i spotkania firmowe.

Impreza firmowa w górach...

Stolica Podhala stanowi doskonałą bazę pod wszelkiego rodzaju eventy firmowe. Zapewnia bowiem odpowiednią infrastrukturę dla każdego rodzaju spotkania. Z jednej strony jest to obfitość sal konferencyjnych i zaplecza umożliwiającego fachowe przeprowadzenie spotkania z pracownikami czy też klientami. Szkolenia czy konferencje mogą być prowadzone bez problemu, praktycznie niezależnie od wielkości grupy. Z drugiej strony zaś w Zakopanem znajdziemy mnóstwo możliwości do przeprowadzenia części mniej oficjalnej, integracyjnej, oraz oczywiście tej nieformalnej, wieńczącej dzień. To właśnie w tej kwestii widać najlepiej atrakcyjność Zakopanego i jego popularność.

Jest to to bowiem miasto atrakcyjne niezależnie od pory roku. Niezależnie więc, czy impreza firmowa obędzie się w zimie czy w środku lata Zakopane zapewni jej uczestnikom możliwość ciekawego spędzenia czasu. Oczywiście z naciskiem na team building, bo taki jest nadrzędny cel wyjazdu. Latem popularnością cieszą się więc grupowe wycieczki na quadach, które zimą zastępowane są przez skutery śnieżne. Ciekawą propozycją są też spływy Dunajcem. Rzecz jasna nie na tratwach, tylko na pontonach lub kajakach. Tak, by uczestnicy nie tylko mogli dobrze się bawić, ale także zintegrować, polegać na sobie i wspólnie próbować dojść do celu. To tylko najpopularniejsze atrakcje – zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla firmowych.

Prócz nich zaś Zakopane otwiera szerokie pole do popisu w zakresie już stricte skupionym na rozwijaniu pracowników – współpracy w grupie, auto motywacji, rozwijaniu umiejętności miękkich.

Imprezy integracyjne w Zakopanem dają tym samym pracodawcom możliwość faktycznych i rozwijających szkoleń. Pracownikom zaś piękne otoczenie, niepowtarzalne widoki, regionalny klimat i otoczkę, za którą nasze góry są tak cenione.

… a nocleg w pensjonacie

Przy organizacji wyjazdu firmowego zawsze pod znakiem zapytania staje kwestia noclegu. Jak wybrać taki, który zapewni uczestnikom możliwość przyjemnego spędzenia wieczoru, a będzie przy tym przyjazny dla budżetu? Naszą odpowiedzią na to pytanie jest skorzystanie z oferty pensjonatu Tatra House, dostępnej na https://www.krzeptowki.pl/.

Jest to bowiem oferta po prostu kompleksowa i pozwalająca za jednym zamachem załatwić kilka kwestii organizacyjnych.

Zacznijmy od oczywistych – czyli noclegu. Pensjonat utrzymany jest rzecz jasna w stylu góralskim, by pozwolić poczuć gościom regionalny klimat i rustykalny czar. Jednocześnie zaś nowoczesny, wygodnie urządzony i pozwalający na komfortowy wypoczynek. Serwowane posiłki bazują na kuchni regionalnej, swojskiej, domowej. Ale też nie muszą ograniczać się do jadalni, bowiem bez problemu istnieje możliwość urządzenia grilla czy ogniska.

Tu właśnie pojawia się największa zaleta skorzystania z usług tego właśnie pensjonatu dla organizacji wyjazdów firmowych. Atrakcje dla uczestników są bowiem dostępne praktycznie w pakiecie. Ta sama firma bowiem zajmuje się organizacją wieczoru, jak i zapewnieniem noclegu. Kilkanaście lat doświadczenia w branży turystycznej sprawia, że i o jedną i o drugą kwestię jest w stanie zadbać profesjonalnie. Oferta https://www.krzeptowki.pl/pakiet/impreza-firmowa-integracyjna-zakopane/ obejmować może zarówno część spokojniejszą, jak zwiedzanie, spacery czy wycieczki. Jak też bardziej rozrywkową i napakowaną adrenaliną, typu quady, skutery czy spływ Dunajcem.

Zakończeniem wieczoru może być równie dobrze góralskie ognisko z tradycyjnym prosiakiem, co impreza tematyczna, z motywami praktycznie z dowolnego miejsca na świecie.

Planując imprezę integracyjna czy wyjazd firmowy warto mieć w pamięci ofertę Tatra House. Będzie ona bowiem elastyczna i kompleksowa, dając organizatorom możliwość skupienia się na aspektach szkoleniowych. I na własnym odpoczynku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group