Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3792
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Intermarche Super w Wałbrzychu

Wtorek, 20 lipca 2010, 7:47
Aktualizacja: Środa, 21 lipca 2010, 7:30
Autor: red
Wałbrzych: Intermarche Super w Wałbrzychu
W CH Victoria znajdzie swoje miejsce również market Intermarche Super
Fot. red
Keen Property Partners Retail, deweloper centrum handlowo–rozrywkowego Galeria Victoria w Wałbrzychu, ma ręce pełne roboty. Tym razem firma ta podpisała umowę na uruchomienie w naszym mieście sklepu Intermarche Super.

Sklep zostanie uruchomiony w centrum handlowo-rozrywkowym Victoria.

Nowy supermarket będzie miał powierzchnię 3 tys. metrów kwadratowych. Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic będą mogli tam zakupić wszelakie produkty żywnościowe. Dodatkowym atutem marketu mają być produkty sprowadzane z Francji, których raczej nie znajdziemy w innych marketach. Intermarche Super to sklep działający pod szyldem Grupy Muszkieterów.

- Bardzo się cieszymy, że właśnie w Galerii Victoria Grupa Muszkieterów otworzy swój pierwszy w Polsce supermarket pod szyldem Intermarche Super zlokalizowany w centrum handlowym – mówi Richard Keen, dyrektor zarządzający, Keen Property Partners. - Jesteśmy przekonani, że supermarket Intermarché Super ze swoim bogatym asortymentem wysokiej jakości produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach cieszyć się będzie dużą popularnością wśród klientów Galerii Victoria..

- W lutym bieżącego roku, kiedy objąłem stanowisko prezesa Grupy Muszkieterów, wspólnie z Zarządem zdecydowaliśmy się zmienić naszą strategię i postanowiliśmy, że sieć Intermarché na szeroką skalę zawita do galerii handlowych. Cieszę się, że na efekty tej decyzji nie trzeba było długo czekać. Nie byłoby to możliwe bez dobrej współpracy z Keen Property Partners Retail – dodaje Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów w Polsce. - Nowoczesny kompleks Galeria Victoria to doskonałe miejsce dla naszego najnowszego formatu sklepu, Intermarché Super. Wierzę, że idealnie wkomponuje się w całościową ofertę galerii i zyska uznanie w oczach klientów.

Galeria Victoria będzie pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, z towarzyszącą funkcją hotelową i mieszkaniową. Będzie to także pierwsze w mieście centrum handlowe posiadające wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie oraz sklepy oferujące klientom dostęp do znanych polskich i międzynarodowych marek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group