Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4567
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Inwestycja w infrastrukturę techniczną

Niedziela, 17 września 2023, 6:30
Autor: red
REGION: Inwestycja w infrastrukturę techniczną
Fot. WSSE "Invest Park"
Nowa droga w rejonie ul. Małujowickiej w Brzegu została oficjalnie uruchomiona! To inwestycja w infrastrukturę techniczną realizowana przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK" na terenie rozwijającej się podstrefy Brzeg.

Wybudowana droga wewnętrzna została włączona do istniejącej już drogi powiatowej przy ul. Małujowickiej. To inwestycja, która nie tylko znacząco podnosi atrakcyjność inwestycyjną nieruchomości, ale również skutecznie skomunikuje działki w Podstrefie Brzeg, w tym również działkę, na której obecnie powstaje Lokalne Centrum Biznesu WSSE.

- Otwarcie nowej drogi w podstrefie Brzeg to ważny krok naprzód w realizacji naszej wizji – czynienia Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" miejscem, które stale przyciąga, inspiruje i wspiera inwestorów z kraju i zagranicy. Ogromnie cieszę się, że już dzisiaj otwieramy nową drogę w Podstrefie Brzeg, a już za moment, bo jeszcze w tym roku, otworzymy nową halę produkcyjno-magazynową - mówi Piotr Wojtyczka - Prezes Zarządu WSSE.

Istotę inwestycji podkreślał również obecny na briefingu prasowym Marcin OCIEPA - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, poseł ziemii opolskiej.

- Są dwie cechy, które niezwykle sobie cenię i uważam, że również cenią je sobie mieszkańcy Opolszczyzny. Są to słowność i skuteczność. Właśnie dlatego współpraca Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i samorządu w Brzegu jest tak udana. Jesteśmy bowiem słowni oraz skuteczni.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group