Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2234
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: IV liga piłkarska (grupa wschód): Zaczynamy od wyjazdu do Ząbkowic Śląskich

Środa, 5 lipca 2017, 13:10
Aktualizacja: 13:15
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: IV liga piłkarska (grupa wschód): Zaczynamy od wyjazdu do Ząbkowic Śląskich
Fot. PAW
Piłkarze Górnika w piątek rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Tymczasem poznaliśmy terminarz biało–niebieskich.

Kolejka 1 - 15 sierpnia:

Nysa Kłodzko - Unia Bardo
Polonia Trzebnica - Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice - MKP Wołów
Piast Żerniki (Wrocław) - Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica - Śląsk II Wrocław
Karolina Jaworzyna Śląska - Wiwa Goszcz

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia:

Unia Bardo - Wiwa Goszcz
Śląsk II Wrocław - Karolina Jaworzyna Śląska
Bielawianka Bielawa - Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów - Piast Żerniki (Wrocław)
Pogoń Oleśnica - Sokół Marcinkowice
Górnik Wałbrzych - Sokół Wielka Lipa
Foto-Higiena Gać - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko - Polonia Trzebnica

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia:

Polonia Trzebnica - Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa - Foto-Higiena Gać
Sokół Marcinkowice - Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) - Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica - MKP Wołów
Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa
Wiwa Goszcz - Śląsk II Wrocław

Kolejka 4 - 2-3 września:

Unia Bardo - Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz
MKP Wołów - Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Oleśnica - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych - Piast Żerniki (Wrocław)
Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko - Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 5 - 9-10 września:

Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa - Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice - Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) - Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska - Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz - MKP Wołów
Śląsk II Wrocław - Bielawianka Bielawa

Kolejka 6 - 16-17 września:

Unia Bardo - Bielawianka Bielawa
MKP Wołów - Śląsk II Wrocław
Pogoń Oleśnica - Wiwa Goszcz
Górnik Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Gać - Polonia-Stal Świdnica
Nysa Kłodzko - Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa

Kolejka 7 - 23-24 września:

Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica - Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska - Foto-Higiena Gać
Wiwa Goszcz - Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław - Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa - MKP Wołów

Kolejka 8 - 30 września-1 października:

Unia Bardo - MKP Wołów
Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać - Wiwa Goszcz
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice

Kolejka 9 - 7-8 października:

Sokół Marcinkowice - Unia Bardo
Piast Żerniki (Wrocław) - Sokół Wielka Lipa
Polonia-Stal Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz - Nysa Kłodzko
Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Bielawianka Bielawa - Górnik Wałbrzych
MKP Wołów - Pogoń Oleśnica

Kolejka 10 - 14-15 października:

Unia Bardo - Pogoń Oleśnica
Górnik Wałbrzych - MKP Wołów
Foto-Higiena Gać - Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko - Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica - Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice - Piast Żerniki (Wrocław)

Kolejka 11 - 21-22 października:

Piast Żerniki (Wrocław) - Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Śląsk II Wrocław - Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko
MKP Wołów - Foto-Higiena Gać
Pogoń Oleśnica - Górnik Wałbrzych

Kolejka 12 - 28-29 października:

Unia Bardo - Górnik Wałbrzych
Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica
Nysa Kłodzko - MKP Wołów
Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław
Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Żerniki (Wrocław) - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 13 - 4-5 listopada:

Polonia-Stal Świdnica - Unia Bardo
Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Żerniki (Wrocław)
Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice
Śląsk II Wrocław - Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów - Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica - Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych - Foto-Higiena Gać

Kolejka 14 - 11-12 listopada:

Unia Bardo - Foto-Higiena Gać
Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych
Polonia Trzebnica - Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa - Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice - Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) - Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska

Kolejka 15 - 18-19 listopada:

Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Bardo
Wiwa Goszcz - Polonia-Stal Świdnica
Śląsk II Wrocław - Piast Żerniki (Wrocław)
Bielawianka Bielawa - Sokół Marcinkowice
MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać - Nysa Kłodzko

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group