Czytających: 5121

Pietrzykowice: IV liga: Puma pożarła szczawieński MKS

Niedziela, 27 września 2009, 10:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 września 2009, 19:23
Wydawało się, że po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Prochowiczanką Prochowice MKS Szczawno Zdrój najgorszy kryzys ma już za sobą. Niestety w sobotę zawodnicy trenowani przez Wiesława Walczaka przegrali na wyjeździe z Pumą Pietrzykowice, aż 0:4.

Już w 13 minucie meczu goście przegrywali 0:1. Gola ładnym strzałem z 16 metrów zdobył Mateusz Dudzic. Później gra się wyrównała, ale zawodnicy z uzdrowiska nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji na strzelanie bramki. Czego nie zrobili goście, to udało się gospodarzom pod koniec pierwszej polowy. Do siatki piłkę głową skierował Holdenmajer.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. MKS starał się narzucić rywalom swój styl gry, ale to piłkarze Pumy strzelali bramki. W 70 minucie po dokładnej wrzutce w pole karne gola głową zdobył Reszka, a w 15 minut później Dudzic strzałem z 16 metrów dobił piłkarzy ze Szczawna Zdroju.

Puma Pietrzykowice - MKS Szczawno Zdrój 4:0 (2:0)
MKS: Michno - Żydek, Kochanowski, Wojciechowski (46 Borek), Niemczyk (57 Ogrodnik), Smoczyk (71 Antas), Horyk Traczykowski, Nadzieja (46 Drąg), Bębeniec, Wojtarowicz