Czytających: 5262

Szczawno-Zdrój: IV liga: Wygrana po słabym meczu

Poniedziałek, 31 maja 2010, 12:23
Aktualizacja: 20:10
Choć piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój odnieśli kolejne zwycięstwo, to tym razem nie zachwycili. Po przeciętnym widowisku pokonali ostatnią w tabeli Ślęzę II Wrocław 2–0.

Mecz był po prostu nudnym widowiskiem. W pierwszej połowie obie ekipy praktycznie nie stwarzały okazji bramowych. Właściwie jedyną okazję miejscowi stworzyli po stałym fragmencie gry, kiedy uderzenie Marcina Wojtarowicza z rzutu wolnego wylądowało na poprzeczce. I właściwie na tym okazje bramkowe się skończyły. MKS jak zwykle grał uważnie w defensywie, ale niestety nie zachwycał grą ofensywną.

W drugiej połowie było lepiej. Wprawdzie do 70. minuty niewiele się działo, ale wreszcie po dośrodkowaniu Artura Słapka Robert Kubowicz strzałem głową zdobył gola, choć goście uważali, że piłka nie minęła linii bramowej. Boczny arbiter jednak zasygnalizował sędziemu głównemu, że futbolówka przekroczyła linię i gola uznał. Goście starali się doprowadzić do remisu, a to stworzyło szanse dla MKS-u na kontry. I w doliczonym czasie gry Kubowicz stanął przed szansą zdobycia drugiego gola, ale bramkarz Ślęzy był górą. Jednak dobitka Łukasza Bębeńca trafiła do bramki.

MKS Szczawno-Zdrój - Ślęza Wrocław 2-0 (0-0)

MKS: Michno - Kochanowski (75’ Kula), Antas, Smoczyk, Niemczyk (50’ Pyda) - Słapek, Traczykowski, Wojtarowicz, Stanuszek (85’ Lewandowski), Traczykowski - Bębeniec, Wojciechowski (65’ Kubowicz).