Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4480
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jack Sparrow na nieznanych wodach…

Niedziela, 15 maja 2011, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: red
Wałbrzych: Jack Sparrow na nieznanych wodach…
Fot. organizatorzy
Już w czwartek 19 maja w Cinema City w Wałbrzychu będzie można zobaczyć najbardziej uwielbianego korsarza świata. Powraca on w najnowszej odsłonie kultowego cyklu – „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”.

Postrzelony i wiecznie pijany, ale kochany przez cały świat, kapitan Jack Sparrow wychodził dotąd z najgorszych opresji. Uciekał ze stryczka, zmagał się ze śmiertelną klątwą, walczył z legendarnym potworem i przeprawiał się na kraniec świata. Tym razem czeka go wyzwanie najcięższe z możliwych – oprzeć się wdziękom diabelnie groźnej piękności.

Kiedy losy Sparrowa skrzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości, pirat będzie się zastanawiał, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie pragnienie odnalezienia mitycznego Źródła Młodości. Przebiegła Angelica zmusi Sparrowa do wejścia na pokład statku dowodzonego przez siejącego grozę Czarnobrodego, a Jack nie będzie wiedział, kogo powinien lękać się bardziej – okrutnego kapitana czy jego uwodzicielskiej córki.

Po bezprecedensowym sukcesie trzech poprzednich części „Piratów z Karaibów” (łączne zyski na całym świecie – ponad 2,5 miliarda dolarów), nowa odsłona będzie po raz pierwszy prezentowana w trójwymiarze. Umożliwi to pełne zanurzenie się w trójwymiarowym świecie mórz, oceanów i majestatycznych okrętów w cyfrowej jakości 3D w Cinema City.

Realizacji tego spektakularnego przedsięwzięcia podjął się Rob Marshall – reżyser obsypanego Oscarami musicalu „Chicago” i „Nine: Dziewięć”. W rolę Jacka Sparrowa wcielił się ponownie megagwiazdor Johnny Depp. Po raz pierwszy w historii cyklu partnerować będzie mu zjawiskowa Penelope Cruz, a w pozostałych rolach obejrzymy m.in. dobrze znanego fanom serii Geoffreya Rusha (Oscar za „Jak zostać królem”), a także Iana McShane’a (serial „Deadwood”).

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group