Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 3518
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Jak ustrzec się przed walentynkowym FOCHEM?

Czwartek, 3 lutego 2011, 19:55
Aktualizacja: 19:57
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Jak ustrzec się przed walentynkowym FOCHEM?
Fot. organizatorzy
Zbliżają się Walentynki, a z nimi czas podwyższonego ryzyka „strzelania focha” przez ukochane drugie połówki. By tego uniknąć wystarczy kupić przez Internet bilet na film w Cinema City, zarejestrować go i… wyjechać do ciepłych krajów!

Być może brzmi to nierealnie, ale istnieje dobry, sprawdzony sposób na „Walentynkowe Fochy”. Po pierwsze: przed 14 lutym trzeba kupić bilet na walentynkowy film w Cinema City, korzystając ze strony www.cinema-city.pl. Następnie zarejestrować go na stronie Cinema City i w ten sposób wejść do gry o wymarzony wypoczynek w pełnym słońcu! Konkurs rusza 8 lutego. Od wspaniałej wycieczki do ciepłych krajów będzie dzieliło tylko jedno banalnie proste pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać?”.

Natomiast już teraz na konkursowej stronie www.cinema-city.pl/walentynki można obejrzeć zwiastuny filmów z walentynkowego repertuaru czy wzruszyć się wspominając najsłynniejsze pary w historii kina.

Dobrze wszystkim znany scenariusz 14 lutego wcale nie musi się w tym roku powtórzyć! Walentynkowy Foch może i czai się za każdym rogiem, ale Cinema City umie skutecznie się z nim rozprawić. Kupując bilet przez Internet i drukując go w domu oszczędza się czas, zyskuje komfort i… przegania focha! Zamiast niego pojawia się uśmiech, a Walentynki wreszcie mają swój urok i niepowtarzalny klimat. Foch ma jednak tendencję do nawracania, dlatego koniecznie trzeba mu pokazać, gdzie raki zimują – biorąc udział w zabawie Cinema City i wygrywając w niej odjechaną wycieczkę do ciepłych krajów!

Wypowiedz wojnę „Walentynkowym Fochom”, spędź cudowny wieczór walentynkowy w kinie Cinema City, wejdź do gry i zgarnij wycieczkę!

Partnerem akcji jest Ecco Holiday.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group