Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Jechał pijany i bez uprawnień

Wtorek, 11 grudnia 2018, 7:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Jechał pijany i bez uprawnień
Fot. KMP Wałbrzych
Kolejny nietrzeźwy kierujący wyeliminowany z ruchu, tym razem przez policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach. 25–letni mężczyzna odpowie także przez sądem za jazdę samochodem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania pojazdami.

7 grudnia po północy boguszowscy policjanci zauważyli mężczyznę jadącego samochodem osobowym od lewej do prawej strony drogi i postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Okazało się, że 25-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie urządzeniem wykazało 1,12 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto podczas legitymowania okazało się, że kierujący ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna za popełnione czyny stanie teraz przed sądem.

Aby uniknąć podczas kontroli drogowej rozczarowania, tak jak w tym przypadku, pamiętajmy, że za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień grożą wysokie kary. Poza dotkliwą karą finansową sąd na podstawie Kodeksu karnego może orzec długotrwały zakaz kierowania pojazdami, a nawet zastosować karę pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

2
18%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
73%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group