Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3625
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina stawia na edukację

Wiadomości: Jedlina - Zdrój
Niedziela, 4 marca 2012, 18:44
Aktualizacja: 18:45
Autor: Sven
Fot. Sven
Dzięki darczyńcom – gościom dorocznego Balu Charytatywnego w Jedlinie–Zdroju, młodzież uczęszczająca do szkół w tym mieście będzie miała szansę na realizację zadań wspomagających szeroko pojętą edukację.

Fundusz Jedlińskich Grantów Edukacyjnych to nowa forma finansowego wsparcia dla Miejskiej Szkoły Podstawowej i Miejskiego Gimnazjum w Jedlinie-Zdroju. To sposób na realizację pomysłów na szeroko pojętą edukację i wychowanie.

Program skierowany jest do nauczycieli, uczniów i rodziców w celu podejmowania wspólnych przedsięwzięć. Mają one dotyczyć głównie przedsiębiorczości, poznawania historii Jedliny-Zdroju, poznawania i wykorzystywania przyrodniczych walorów miasta, propagowania zasad zdrowego trybu życia i ekologii, podstawowych zasad savoir vivre’u, rozwijania zainteresowań, organizacji programów artystycznych promujących lokalna kulturę i zwyczaje. Ważnym elementem programu jest

Pula środków, to 20 000 złotych, po połowie dla każdej ze szkół. Maksymalna wartość jednego projektu nie może przekroczyć 3 000 złotych. Pełny regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Jedliny-Zdroju.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group