Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 5924
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jego wędrówki

Czwartek, 3 listopada 2022, 6:32
Autor: red
Wałbrzych: Jego wędrówki
Fot. organizatorzy
To już dziewiąta wystawa w ramach cyklu „Debiuty” organizowana przez Komisję Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej.

5 listopada o godzinie 17.oo zaplanowaliśmy wernisaż prezentujący zdjęcia, których autorem jest Marian Krzysiek. „Moje wędrowanie” to fotograficzny zapis wyczulonego na piękno i koloryt otaczającego autora świata.

– Miaran Krzysiek jest bardzo aktywnym krajoznawcą, którego miłością jest wędrowanie, a wrażliwość na piękno krajobrazu pozwala mu dojrzeć to, co innym nie jest dane – przyznają organizatorzy wystawy.

Wernisaż wystawy „Moje wędrowanie” zaplanowano 5 listopada o godzinie 17.oo w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp jest bezpłatny.

To już dziewiąta wystawa w cyklu „Debiuty” przygotowana przez Komisję Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej.

Tym cyklem komisja postanowiła podsumować jubileusz dziesięciolecia. Swoją autorską twórczość po raz pierwszy na indywidualnych wystawach prezentuje dziesięciu fotografów.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group