Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3462
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jesienny marsz z kijkami

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 18 października 2011, 10:04
Aktualizacja: 10:04
Autor: PAW
Fot. OSK Podzamcze
Ośrodek Społeczno–Kulturalny SM Podzamcze i WKB Podzamcze zorganizowali Rajd Nordic Walking.

Amatorzy wędrowania z kijkami spotkali się koło kawiarni „Fantazja” na terenie rekreacyjnym, na którym może zostać wybudowany nowy plac zabaw, jeśli wałbrzyszanie będą czynnie brali udział w konkursie internetowym.

Przed wymarszem odbyła się rozgrzewka, która przygotowała piechurów do mającego nastąpić wysiłku na trasie. Marsz przebiegał w słonecznej - aczkolwiek nieco mroźnej pogodzie i prowadził przez tereny Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Po zakończeniu przemarszu, wędrowcy poczęstowani zostali przygotowanym posiłkiem na terenie rekreacyjnym OSK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~koń,co był się uśmiał 18-10-2011 10:53
"... jeśli wałbrzyszanie będą czynnie brali udział w konkursie internetowym..." - DOBRE!dobre-boki zrywać takie śmieszne! A jeśli nie? To co? Nie będzie? A wcześniej był cały czas i bez głosowania ... to teraz co? Będzie miejsce do nacierania się kremem, jak by nie poszło? A nacierać się będzie prezesuńcia spółdzielniuni - bez jaj! Bo jaja, to są jak berety w tym momencie. Spółdzielnia ma obowiązki wobec mieszkańców wynikające wprost z prawa spółdzielczego. Plac i tak będzie. Ale do głosowania zachęcam, jak najgoręcej, bo nie widzę w tym nic złego - wręcz przeciwnie (może przez te klapki na oczach). Jak by poszło dobrze to będzie dużo lepszy niż teraz. Byle go tylko potem spółdzielnia utrzymywała w przyzwoitym stanie, a mieszkańcy szanowali jak należy! To wszyscy będziemy zadowoleni.
~Juhaska Bimbrowniczka 18-10-2011 11:17
Ło matecko psenajświentsa!Jo sie tez regularnie zez kijomi na marse wybierom.Po moich łąckach,pode lasem,między smrekami za chałpom.Gzybów se nazbierom,cy jagode jakom-zawse!A taki solidniućki ten kostur mam zeby-jak bez plecy zdzielić-to zabolało jak się patsy,a i z garść zymbów naroz wybić.Bo to przeca na ceść i cnote Juhaski się niejeden łakomie zapatrywo i pod lasem to niewiadomo coby kcioł zrobić.To może jo by się razem s tem Nordyckiem Wikingiem tyz wybrała.Jeno zeby nie tak po próżnicy,a co by sie to syćka w gabinecie Miłościwe Nam Panującego zakońcyło,na ten psykład.I temi kijomi go bez plecy tak łobić jak sie łonymu nalezy!Bo maserowoć to jo lubie-nie powiem-ale casem to mus dupę własnom jakimś cyrwonym,publicnym jawtobusem psewieźć!A to bydle awtobusiarnie tak zmarnowało ze hej!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group