Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3831
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Jubileusze małżeńskie

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 12:25
Aktualizacja: 13:16
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Jubileusze małżeńskie
Fot. UM Jedlina–Zdrój
Uroczystość z okazji Jubileuszy pożycia małżeńskiego przez lata odbywała się w Jedlinie–Zdroju w bardzo dostojnej i uroczystej formie.

Z przykrością informujemy, iż ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną oraz obostrzenia wynikające z obowiązującego reżimu sanitarnego, nie jest możliwe zorganizowanie wspólnej uroczystości dla wszystkich par obchodzących jubileusz. Jednak pomimo pandemii pamiętamy o naszych Jubilatach.

Szczególne gratulacje kierujemy do Jubilatów z 50- letnim stażem. „Złote gody” to jubileusz niezwykły. Minęło pół wieku odkąd związaliście się Państwo węzłem małżeńskim, przyrzekając sobie dozgonną miłość, wiarę i przyjaźń. Nie zawiedliście się na sobie. Na przestrzeni lat, wszystkie przeżycia, zmagania z losem, często z chorobami jeszcze bardziej Was związały. Nie brakowało w Waszym życiu zapewne chwil szczęścia , sukcesów i radości, a przede wszystkim miłości, która przetrwała wiele prób. Wyrażamy uznanie, dla wartości życia rodzinnego i dla trwałego i zgodnego związku małżeńskiego.

Wśród Jubilatów, którzy złożyli stosowne wnioski i wyrazili chęć otrzymania Medalu za długoletnie pożycie małżeńskie znaleźli się Państwo:

1. Zofia i Lucjan FRĄCZEK
2. Zofia i Józef GÓRKA
3. Elżbieta i Kurt GRINDEL
4. Irena i Tadeusz KORCZ
5. Wanda i Ryszard KOWALIK
6. Teresa i Bogdan MROZOWSCY
7. Lidia i Lech RYWACCY
8. Mirosława i Marian WOŹNIAKOWSCY

Chcielibyśmy również pogratulować jubilatom, którzy doczekali się 65 -tej Żelaznej rocznicy ślubu - Państwu Helenie i Grzegorzowi DOMINIK.

Przesłane przez rodzinę jubilatów fotografie pokazują, że jesień życia to czas podsumowań, wspomnień tego co udało się wspólnie przeżyć. Dla młodego pokolenia, Państwa wspólne 65 lat może być lekcją, jak pomimo różnych sytuacji, dzięki szacunku i zaufaniu do drugiej osoby jesteście nadal razem pełni uśmiechu w otoczeniu rodziny.

Również szczególne gratulacje i życzenia kolejnych jubileuszy kierujemy do małżonków z młodszym stażem małżeńskim, którzy pokazują Nam, że pamiętają o dniu, w którym postanowili złożyć sobie obietnice i zdecydowali się wspólnie przejść przez życie.

Perłową – 30 rocznicę ślubu obchodzą Państwo Krystyna i Franciszek SOBAŃSCY, zaś Srebrne gody - 25 -lecie pożycia małżeńskiego Państwo Kamilla i Jacek Krajewscy.

Uroczystość związana z jubileuszem 50-lecia pożycia małżeńskiego i wręczenie przez Burmistrza Miasta medali przyznanych jubilatom przez Prezydenta RP odbędzie się w późniejszym terminie po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej w kraju

Twoja reakcja na artykuł?

12
80%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
7%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group