Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1687
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jutro spotkają się powiatowi radni

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 29 marca 2012, 10:51
Aktualizacja: 10:52
Autor: PAW
Fot. red
Na piątek 30 marca na godzinę 9.00 zaplanowano XVII Sesję Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

Projekt porządku obrad:

1.Otwarcie Sesji.
2. Przyjęcie porządku obrad Sesji.
3.Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia Rady.
4.Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu w okresie między Sesjami oraz z wykonania uchwał.
5.Informacja o podstawowych wynikach pracy Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu oraz o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w roku 2011 przekazana przez Prokuratora Rejonowego Panią Bożenę Jażdrzyk.
6.Informacja o stanie ochrony przeciwpożarowej w Wałbrzychu za 2011 rok przekazana przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu Pana Grzegorza Kułaka.
7.Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Powiatu Wałbrzyskiego w roku 2011 przekazana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wałbrzychu Panią Małgorzatę Bąk
8. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmian w budżecie na 2012r.
9. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany Uchwały nr XIV/121/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 29 grudnia 2011 roku w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wałbrzyskiego.
10. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zaciągnięcia kredytu bankowego długoterminowego.
11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie współdziałania Powiatu Wałbrzyskiego z Gminą Wałbrzych w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
12. Podjęcie Uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie przystąpienia Powiatu Wałbrzyskiego do Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Wałbrzyskiej.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II/11/10 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 17 grudnia 2010 roku w sprawie powołania pełnych składów osobowych stałych Komisji Rady Powiatu Wałbrzyskiego.
14. Przyjęcie stanowiska Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie ogłoszenia obszaru Województwa Dolnośląskiego strefą wolną od upraw organizmów roślinnych zmodyfikowanych genetycznie GMO. Obszerny materiał w tej sprawie został przesłany Radnym drogą mailową.
15. Interpelacje i zapytania radnych.
16. Wnioski i oświadczenia radnych.
17. Wnioski i zapytania osób spoza Rady.
18. Zamknięcie obrad Sesji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group