Niedziela, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3162
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już 5 i 6 maja w Wałbrzychu wielkie eliminacje turnieju Real Junior Cup 2012

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 2 maja 2012, 13:20
Aktualizacja: 13:21
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
W najbliższą sobotę i niedzielę zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha oraz okolic, przed Hipermarket Real (ul. Kusocińskiego 4) do aktywnego kibicowania najmłodszym podczas rozgrywek turnieju Real Junior Cup. Mecze odbędą się na specjalnie przygotowanych na tę okazję boiskach „street soccer”.

Real Junior Cup to wyjątkowe sportowe wydarzenie skierowane do wszystkich dzieci w wieku od 7-12 lat pasjonujących się piłką nożną. Real, jako najbliższy sąsiad, który oferuje wielki wybór produktów w niskich cenach, wspiera również lokalne społeczności i poprzez turniej Real Junior Cup angażuje najmłodszych (dziewczynki i chłopców w wieku 7-12 lat) do aktywności fizycznej. W tym roku po raz kolejny zaprasza dzieci do pełnej energii i sportowych emocji zabawy w gronie rówieśników.

Mecze rozpoczynają się już o godzinie 10.00 i potrwają do 18.00. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich, którzy przybędą na to wyjątkowe wydarzenie będą różnego rodzaju zabawy i konkursy dla dzieci: zamek dmuchany dla dzieci, stoiska artystyczne i sportowe, animatorzy w kolorowych strojach, klauni, malowanie buziek. Niezapomniane przeżycia w czasie turnieju gwarantowane.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group