Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5462
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Już jest zastępcą

Czwartek, 2 czerwca 2022, 15:22
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Już jest zastępcą
Fot. KMP Wałbrzych
Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościckiego, któremu kilka miesięcy wcześniej powierzył obowiązki na tym właśnie stanowisku.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. I Zastępca, w obecności innych powołanych, odebrał rozkaz z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusza Wesołowskiego oraz w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztofa Lewandowskiego.

Przypomnijmy, że mł. insp. Tomasz Kościcki służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Przez pierwsze lata związany był z Kamienną Górą, gdzie najpierw służbę w wydziale prewencji. W 2003 roku został detektywem wydziału kryminalnego, a w 2006 roku specjalistą zespołu dochodzeniowo-śledczego. W międzyczasie ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz szkołę oficerską w Szczytnie.

Następnie mł. insp. Tomasz Kościcki jeszcze w 2006 roku przeniósł się do Jeleniej Góry, by w 2008 roku zostać Komendantem Komisariatu Policji w Karpaczu. W 2009 roku trafił do Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a od 2011 roku – przez kolejnych 10 lat – był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze. W tamtejszej jednostce nadzorował pion kryminalny. Takie zadania od kilku miesięcy realizuje również i w naszej jednostce.

Twoja reakcja na artykuł?

19
39%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
6%
Nudzi
3
6%
Smuci
3
6%
Złości
21
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group