Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3646
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już od września w PSP nr 37 uczyć się będą talenty sportowe

Piątek, 31 marca 2017, 8:18
Aktualizacja: 8:21
Autor: red
Wałbrzych: Już od września w PSP nr 37 uczyć się będą talenty sportowe
Fot. użyczone

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 37 w Wałbrzychu ruszają zapisy do klas: IV i VII sportowej o profilach: piłka koszykowa i piłka siatkowa.

Zapisu uzdolnionych sportowo dzieci z Wałbrzycha i okolic można dokonać w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie – 74-666–34-25. Jednocześnie nadal trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.

W celu ułatwienia rodzicom podjęcia decyzji dotyczącej wyboru szkoły dla swoich pociech, PSP nr 37 otworzyła drzwi dla przyszłych uczniów. Rodzice wraz z dziećmi licznie przybyli do szkoły, aby zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Podczas wizyty w szkole rodzice mieli okazję porozmawiać z dyrektorem szkoły i nauczycielami oraz zwiedzić pomieszczenia szkolne. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie przygotowane przez drugoklasistów, pobawić się w towarzystwie swoich przyszłych kolegów i nauczycieli oraz wziąć udział w wielu atrakcyjnych zajęciach (sportowych, plastycznych i intelektualnych).

Podczas dnia otwartego rozstrzygnięto również konkurs na eko-zabawkę, w którym wzięły udział dzieci z okolicznych przedszkoli.
Dzieci opuściły szkołę z uśmiechem na ustach i upominkami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group