Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 1965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już wkrótce wielokulturowe spotkanie rodzinne

Niedziela, 15 marca 2015, 16:51
Autor: red
Wałbrzych: Już wkrótce wielokulturowe spotkanie rodzinne
Fot. organizatorzy/użyczone
W najbliższą sobotę 21 marca o godz. 14.00 na zapraszamy na wielokulturowe spotkanie rodzinne „Witamy wiosnę w bańkowym kolorowym klimacie” w ramach projektu „KOLOROWE DZIECI ” do Muzeum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu.

Spotkanie ma na celu budowanie wspólnych relacji w wielokulturowym społeczeństwie oraz pokazanie, że każdy z nas jest inny, a różnorodność jest fajna. Ten projekt to nauka tolerancji i empatii wśród dzieci. Poprzez wspólne spotkania/warsztaty organizatorzy pokazują dzieciom, że każdy z nas jest wyjątkowy.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane rodziny spotkaniem poznawczo-integracyjnym, niezależnie od pochodzenia, koloru skóry, wyznania czy miejsca zamieszkania.

Na spotkaniu planowanych jest wiele ciekawych atrakcji dla dzieci jak np. animacje, warsztaty i występy specjalnych gości. Spotkanie jest bezpłatne, a w zamian za udział, organizatorzy proszą o przyniesienie smakołyków np. domowego ciasta i napojów. To już taka tradycja tych spotkań.

Takie spotkania były już organizowane we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Teraz czas przyszedł na odwiedziny w Wałbrzychu.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić obowiązkowo FORMULARZ, który znajduje się na facebook’owym profilu „kolorowe dzieci” i „fundacja emu” lub napisać na poniższy mail.

Więcej informacji na temat inicjatywy KOLOROWE DZIECI na stronie:
https://www.facebook.com/kolorowedzieci

FOTO: nadesłane przez organizatorów

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group