Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 3861
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Kaczor z medalem

Czwartek, 10 września 2020, 9:44
Autor: PAW
Wałbrzych/Kraj: Kaczor z medalem
Fot. użyczone
Rozgrywane na Śląsku, a dokładnie w Raciborzu, Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach okazały się bardzo udane dla zapaśnika z Wałbrzycha.

Mateusz Kaczor zdobył swój pierwszy medal w tejże grupie wiekowej, która jest przedsionkiem, a zarazem zapleczem, naszej reprezentacji olimpijskiej. Popularny KACZOR reprezentował ZLKS Zagłębie Wałbrzych w kategorii wagowej 63 kg. Zwyciężył 3 pojedynki, a jeden przegrał. Przegrał z późniejszym złotym medalistą z raciborskiej Unii Kamilem Czarneckim. Kaczor jest wciąż młodym zawodnikiem w grupie juniora, gdyż były to jego pierwsze mistrzostwa, a przed nim kolejne dwa lata na juniorowskich matach.

Mateusz jest niezwykle pracowitym zawodnikiem o silnym charakterze, przejawiał te cechy już od najmłodszych lat. Odkąd zaczął trenować zapasy z każdych Mistrzostw Polski Mateusz wracał z medalem, co nie jest łatwym zadaniem.

Podczas zawodów rozegranych zostało 149 walk. Udział brało 97 zawodników z 33 klubów. ZLKS z jednym zawodnikiem oraz medalem uplasowało się na 17. miejscu w klasyfikacji drużynowej.

Sponsorzy:
Miasto Wałbrzych
Kantor Wrest
Aqua Zdrój Wałbrzych
Salon Fryzjerski Bystrzycki
Tree Worker.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group