Czytających: 5099

Wałbrzych: Kadeci Victorii rozpoczęli od wygranej

Sobota, 29 marca 2014, 9:25
Aktualizacja: 9:25
Za nami pierwszy dzień rywalizacji siatkarskich drużyn kadetów podczas ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Victoria na początek zmierzyła się w hali przy ulicy Wysockiego z AZS-em Nysa.

Mecz miał niezwykle zacięty charakter. Pierwsza partia po bardzo emocjonującej końcówce padła łupem Nysy, która wygrała tę partię do 25. W drugim secie, który również trzymał kibiców w napięciu do ostatniej piłki, więcej zimnej krwi zachowali młodzi siatkarze z Wałbrzycha i wygrali go do 23 i tym samym doprowadzili do remisu po 1. Trzecia partia to znów lepsza i bardziej zdecydowana postawa gości z Nysy i ostatecznie ich wygrana do 22. Victoria nie załamała się takim obrotem sprawy i wygrała czwartego seta bardzo pewnie do 18. O końcowym triumfie w tym spotkaniu zadecydował więc tie-break Tu już wałbrzyszanie nie dali rywalowi wydrzeć sobie zwycięstwa i wygrali 15-12.

Victoria PWSZ Wałbrzych – AZS Nysa 3-2 (25-27, 25-23, 22-25, 25-18, 15-12)