Czytających: 4450

Wałbrzych: Kadeci zaczęli od porażki

Piątek, 28 lutego 2020, 14:47
Aktualizacja: 14:57
Siatkarscy kadeci KPS Chełmiec Wałbrzych przegrali w pierwszym meczu turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0–3.

W pierwszym secie Lechia dyktowała warunki gry i dość pewnie wygrała 25-17 udowodniając olbrzymi potencjał. W drugiej partii gra wałbrzyszan wyglądała znacznie lepiej i długo wydawało się licznie zgromadzonym kibicom, że nasi dadzą radę tego seta wygrać. Niestety w końcówce popełniliśmy zbyt wiele prostych błędów, co wykorzystali gracze z Tomaszowa Mazowieckiego i wygrali do 22. W trzeciej partii Lechia potwierdziła swoją dominację i nie pozwoliła na zbyt wiele siatkarzom Chełmca. Gospodarze ugrali zaledwie 16 oczek i przegrali mecz 0-3.

KPS Chełmiec Wałbrzych - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 (17-25, 22-25, 16-25).

Dziś Lechia pewnie 3-0 pokonała Budowlankę Toruń i dzisiejsze starcie Chełmca z Budowlanką o godzinie 18.30 zadecyduje, która z ekip awansuje do półfinału turnieju ćwierćfinałowego.