Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2861
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kamil Bednarek w K–10

Niedziela, 13 lutego 2011, 14:12
Aktualizacja: 14:13
Autor: Sven
Wałbrzych: Kamil Bednarek w K–10
Kamil Bednarek robi furorę
Fot. Sławomir Pawlik
To był bardzo dobry prezent na początek ferii i Walentynki. W klubie K – 10 wystąpił Kamil Bednarek.

Nieprzebrany tłum młodych ludzi wypełnił wnętrza wałbrzyskiego klubu K-10. Przedarcie się pod scenę, szczelnie otoczoną przez piszczące i tańczące w rytmie reggae fanki, było praktycznie niemożliwe.

Zespół już chyba przyzwyczaił się do tłumów na swoich koncertach. Ogromną popularność zawdzięczają udziałowi swojego wokalisty w programie „Mam talent”. Kamil, co prawda, konkursu nie wygrał, ale zapewnił sobie i zespołowi ogromny popyt na koncerty. Liczba fanów rośnie lawinowo, płyta sprzedaje się świetnie, a sale w domach kultury i mniejszych klubach nie mieszczą już wszystkich zainteresowanych. Wałbrzyski występ był częścią trasy koncertowej, mającej trwać do września.

Publiczność, która szczelnie wypełniła K-10, świetnie znała repertuar zespołu, świetnie się bawiła, śpiewając z wokalistą fragmenty piosenek i tańcząc do utraty sił.

Zespół Star Guard Muffin, którego wokalistą jest Kamil Bednarek, współtworzą: Szymon Chudy - gitara, Radek Szyszkowski - klawisze, Kuba Wojciechowski – gitara basowa, Maciek Pilarz – perkusja.

Usłyszeliśmy większość utworów z debiutanckiej płyty zespołu Star Guard Muffin zatytułowanej „Szanuj”, miedzy innymi „Dancehall queen”, „Sometimes”, „1 2 w górę ręce” czy tytułowy utwór „Szanuj”.

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group