Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4913
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kąpiel w dźwiękach gongów

Czwartek, 22 września 2022, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: Kąpiel w dźwiękach gongów
Fot. organizatorzy
Szukacie relaksu i ukojenia? To zapraszamy Was na niezwykły koncert! Jeżeli wierzyć ludziom wschodu to świat powstał z dźwięku, człowiek również, dlatego tak ważna dla naszego dobrego samopoczucia jest harmonia. Dźwięki gongów i mis tybetańskich możemy nie tylko usłyszeć, ale też odczuć.
- Dźwięki gongów i tybetańskich mis trafiają do nas przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Korzystnie oddziałują na umysł, a to za sprawą swojej częstotliwości. Normalna częstotliwość fal mózgowych człowieka to Beta. Dźwięk mis zmienia tę częstotliwość na Alfa – charakterystyczną dla stanu relaksu, a nawet Theta – stan głębokiego relaksu, półsnu, medytacji – przyznają organizatorzy.

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz innych instrumentów typu dzwonki, kalimby, udu, kamertony to forma masażu wewnątrzkomórkowego i naturalny sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele.

Podczas seansu uczestnicy zajmują najwygodniejszą dla siebie pozycje i poddają się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej. Po koncercie poczujecie się rozluźnieni i wolni od zbędnych, przeszkadzających myśli.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą karimaty, poduszki, kocyka… Czegoś co sprawi, że będzie Wam wygodnie!

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak będzie nam miło gdy przyjdziecie z rośliną, która zasili nasz Punkt Adopcji Roślin Domowych.

Na koncert zapraszamy 25 września o godzinie 19.oo do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
3
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group