Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Kąpiel w dźwiękach gongu”

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 23 lutego 2013, 10:31
Autor: Michalina
Fot. Michalina
Piątkowy wieczór to czas odpoczynku po zakończonym tygodniu pracy i refleksji nad całotygodniowymi wysiłkami i dokonaniami. Pomóc w tym mógł wałbrzyszanom koncert na gongach w wykonaniu Arlety Mańki, który odbył się w ten piątek o godzinie 19.30 w Hotelu Maria.

Koncert zatytułowany „Kąpiel w dźwiękach gongu” to już kolejne spotkanie z cyklu „Orientalne klimaty”, w ramach którego odbywają się seanse jogi, tai chi, masaże, medytacje i inne. Od niedawna mają miejsce także regularne spotkania, takie, jak to piątkowe, które mają być odpoczynkiem i wyciszeniem uczestników poprzez dźwięki gongów.

W czasie trwania koncertu, słuchacze relaksują się i mają czas na przemyślenie swoich dylematów, otwierają się na swoje wnętrze, jak tłumaczyła wykonawczyni koncertu Arleta Mańka. –Gongi symbolizują pomruki wszechświata. Ludzie korzystają z ich pozytywnego działania już od wieków- wyjaśniała.

Wskazane było posiadanie maty, koca, poduszki i innych akcesoriów, które umożliwiały uczestnikom odpoczynek oraz właściwy odbiór i przeżycie koncertu.
Planowane są kolejne spotkania w ramach „Orientalny klimatów” w Hotelu Maria. Będziemy informować o nadchodzących koncertach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group