Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3362
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Karaibskie tańce w A’Propos

Niedziela, 9 stycznia 2011, 14:03
Aktualizacja: 14:04
Autor: MDD
Karaibskie klimaty porwały do tańców gości w klubie A’Propos. Dawno w Wałbrzychu nie było takiej gorącej imprezy.

Klub A’Propos, który zyskuje sobie uznanie klimatycznymi i nietuzinkowymi imprezami, jak zawsze oczarował i zapewnił doskonałą zabawę. Karaibski taniec i muzyka, które są pełne energii, radości i żywiołowości, to doskonała propozycja na karnawał.

W A’Propos do zabawy zagrzewali tancerze i piękne tancerki. Karaibskie rytmy bardzo silnie oddziałują na zmysły. Tak też było w tę niezwykłą noc w klubie. Niezwykle charakterystyczne brzmienia sprawiły, że wszyscy zgromadzeni goście przenieśli się na karaibskie wyspy. Klub emanował tym gorącym klimatem. Karaiby oddychały i żywiły się dźwiękami muzyki, a ludzie tanecznym krokiem poruszali się nie tylko na parkiecie. Było w tym coś nieokiełznanego, jakby rodem z afrykańskich tańców. Dzika radość życia i spontaniczność. Te emocje porwały do tańca wszystkich wokoło. Warto zaznaczyć, że każdy bawił się tak jak potrafił. Nie ważne były profesjonalne umiejętności taneczne, tylko radość z tańca i zabawy. Śmiało można to miejsce polecić na spotkanie z przyjaciółmi przy dźwiękach dobrej, wysmakowanej muzyki i wykwintnych daniach.

A’Propos w Wałbrzychu to najwyższa klasa i gwarancja udanego wieczoru. Zapraszamy już 15 stycznia do klubu na Swing Party.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group