Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 2934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Katarzyna Groniec w A’Propos – bilety rozlosowane

Sobota, 25 września 2010, 13:09
Aktualizacja: 13:10
Autor: red
Wałbrzych: Katarzyna Groniec w A’Propos – bilety rozlosowane
Fot. organizatorzy
Dziś o godzinie 20.00 w klubie A’Propos zaśpiewa Katarzyna Groniec. Rozlosowaliśmy podwójną wejściówkę wśród naszych czytelników.

Koncert Katarzyny Groniec zaplanowano na dziś, czyli na sobotę 25 września, na godzinę 20.00.

Wśród naszych czytelników, którzy wzięli udział w konkursie i odpowiedzieli na pytanie, które brzmiało: Czy najnowsza płyta Katarzyny Groniec nosi tytuł „Listy Julii”? rozlosowaliśmy podwójną wejściówkę na ten koncert.

Prawidłowa odpowiedź brzmi TAK, a szczęście uśmiechnęło się do Lilianny Prętkowskiej. Gratulujemy.

Katarzyna Groniec ur. w 1972 - polska piosenkarka i aktorka. Debiutowała pierwszoplanową rolą Anki w musicalu Metro (1991), w 1997 zdobyła Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Kilka lat współpracowała z teatrem Buffo w Warszawie. Na początku września 2000 ukazała się jej debiutancka płyta Mężczyźni, której producentem był Grzegorz Ciechowski. Jej kolejnym albumem była płyta Poste restante i w 2004 Emigrantka. Następna płyta – Przypadki – to już autorski projekt wraz z Piotrem Dziubkiem. Pierwszym promującym singlem został utwór Będę z Tobą, drugim – Poniedziałek. Płyta została bardzo dobrze odebrana przez krytyków jak i przez słuchaczy, osiągając kilkanaście tysięcy sprzedanych nośników. W 2008 Katarzyna Groniec otrzymała Dyplom Mistrzowski Nagrody im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej. W tym samym roku ukazał się nagrany na żywo dwupłytowy album Na żywo.

27 marca 2009 w Teatrze Capitol odbyła się premiera recitalu pt. Listy Julii podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a jesienią tego samego roku wydano płytę pod tym samym tytułem.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group