Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3261
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Każdy głos się liczy

Poniedziałek, 25 stycznia 2021, 8:33
Aktualizacja: 9:06
Autor: red
Wałbrzych: Każdy głos się liczy
Fot. użyczone
W poprzednich latach informowaliśmy o Fundacji Garczyńskiej, która zbierała głosy w międzynarodowym, internetowym konkursie, w którym startuje już od wielu lat (Project for Awesome, w skrócie P4A).

Stawką jest wygranie dofinansowania dla dzieci, którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej z Wałbrzycha.
- 16 tys $- 20 tys $ - o tak wielkie dofinansowanie dla naszych dzieci stoczymy walkę w internetowym głosowaniu już za 3 tygodnie- 12-14 LUTEGO - mówi wolontariuszka Beata Rudnicka. - JUŻ 4 RAZY WYGRALIŚMY. Niestety rok temu się nie udało.
Dlatego w tym roku tak bardzo Państwa prosimy: POMÓŻCIE ZDOBYĆ GŁOSY DLA DZIECIAKÓW. Będzie na jedzenie, wakacje, zajęcia edukacyjne.

ODDANIE GŁOSU NIC NIE KOSZTUJE!

GŁOSOWAĆ będzie można tylko przez 48 godzin czyli od godziny 18.00 w dniu 12 lutego do 18.00 w dniu 14 lutego.

Jak to działa:

1. LINK do głosowania podamy 12 lutego o 18.00:

- na fb Fundacji Garczyńskiej: https://www.facebook.com/FundacjaEdukacyjna/

- na www Fundacji Garczyńskiej: https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com

2. Trzeba obejrzeć filmik i za niego zagłosować. Instrukcję jak to skutecznie zrobić podamy pod linkiem do głosowania. Oddanie głosu NIC NIE KOSZTUJE!

3. Można głosować na nasz filmik wielokrotnie ale tylko przez 2 doby (12 lutego od 18.00 do 14 lutego do 18.00 i z każdego urządzenia (laptop, telefon, komputer stacjonarny, komputer znajomego i cioci i mamy i sąsiada!).

Nasz filmik będzie konkurował o głosy z filmikami fundacji dobroczynnych z całego świata. Jeśli znajdziemy się wśród 20-25 filmików najczęściej oglądanych i z największą liczbą głosów - to dzieciaki dostaną potężne dofinansowanie. Kwoty mogą sięgnąć 16 tys $, 20 tys $. Różnie w zależności od roku.

POMÓŻCIE ZDOBYĆ DOFINANSOWANIE DLA DZIECIAKÓW- Są tego warte.

- Te dzieci żyją w bardzo ciężkich warunkach w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha – Sobięcin. Bywa, że ich codziennością jest głód, zimno, przemoc. Świetlica, którą prowadzi nasza Fundacja Garczyńskiej karmi dzieci, jest miejscem gdzie mogą się ogrzać, poczuć bezpiecznie, otrzymać pomoc w lekcjach, pobawić się, być przytulone. Nawet w czasie pandemii codziennie wydawaliśmy paczki żywnościowe, prowadziliśmy angielski w małych grupach i zajęcia na świeżym powietrzu. Tu dzieci czują się kochane - mówi Beata Rudnicka.

Prosimy: ZAGŁOSUJCIE na nasz filmik. To NIC NIE KOSZTUJE.

Prosimy ZACHĘĆCIE KOGO TYLKO SIĘ DA DO GŁOSOWANIA!

Każdy głos może zaważyć, czy te dzieci dostaną dofinansowanie z czego sfinansujemy jedzenie, angielski i inne zajęcia edukacyjne, opiekę 2 wychowawczyń, wakacje.

Warto pomóc tym dzieciom. To nie ich wina, że urodziły się w najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha, gdzie brak bieżącej wody, ogrzewania, alkoholizm i wielopokoleniowe bezrobocie jest naprawdę częste.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
2
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group