Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3458
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Toruń/Wałbrzych: Kibice Górnika bez wsparcia przyjaciół z Bydgoszczy

Środa, 3 listopada 2010, 12:45
Aktualizacja: Czwartek, 4 listopada 2010, 7:54
Autor: PAW
Toruń/Wałbrzych: Kibice Górnika bez wsparcia przyjaciół z Bydgoszczy
Na mecz do Torunia ma jechać 300 kibiców Górnika
Fot. red
W najbliższą sobotę 6 listopada o godzinie 13.00 w Toruniu miejscowa Elana zagra z wałbrzyskim Górnikiem w ramach XVI kolejki II ligi grupy zachodniej. Piłkarzy Górnika wspierać ma 300–osobowa grupa kibiców z Wałbrzycha. Zarząd Elany podjął decyzję o nie wpuszczaniu na imprezę kibiców Zawiszy Bydgoszcz.

Działacze Elany przyznali kibicom Górnika 300 biletów. Wałbrzyscy fani liczyli ponadto na spore wsparcie kibiców Zawiszy Bydgoszcz, którzy delikatnie mówiąc, nie przepadają za fanami Elany Toruń. Działacze z Torunia w obawie przed ekscesami w trakcie meczu, a także po jego zakończeniu, uznali, że kibice gości spoza województwa dolnośląskiego nie zostaną wpuszczeni na stadion. Wszyscy kibice będą legitymowani.

Oto treść oświadczenia klubu Elana Toruń:

W związku ze zwykłym statusem imprezy masowej (status imprezy potwierdzony decyzją Prezydenta Miasta Torunia i Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu) na terenie stadionu miejskiego w Toruniu przy ul. Bema 23/29 uprzejmie informujemy, iż spotkanie pomiędzy Elaną Toruń i Górnikiem Wałbrzych w dniu 6 listopada o godzinie 13.00 br. odbędzie się z udziałem kibiców przyjezdnych, przybyłych tylko i wyłącznie z województwa dolnośląskiego. Kibice, którzy przyjadą na wyżej wymienione spotkanie z innych województw, w tym województwa kujawsko – pomorskiego (nie dotyczy kibiców gospodarzy), nie zostaną wpuszczeni na teren obiektu.
Kibice gości będą szczegółowo wylegitymowani zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych.
Decyzja dotyczy także grup zorganizowanych jak i pojedynczych kibiców, co wyklucza możliwość wejścia na stadion w Toruniu przy ul. Bema 23/29.

Artur Żbikowski
Prezes Zarządu
TKP ELANA S.A. TORUŃ

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group