Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2884
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kiedy to się zmieni?

Czwartek, 18 marca 2021, 7:35
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kiedy to się zmieni?
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali kolejnych pięciu kierujących w wydanymi przez sąd tzw. „zakazami”.

Pięciu kierujących z wydanymi przez sąd zakazami kierowania pojazdami zostało zatrzymanych przez policjantów z naszego miasta i powiatu wałbrzyskiego. Mężczyźni w wieku od 21 do 40 lat odpowiedzą teraz przed sądem.

I tak 21-letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce policjantów ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy na ul. Modlińskiej w Wałbrzychu, kiedy jechał samochodem osobowym. Mężczyzna miał już dwa orzeczone kolejno w 2019 i 2020 roku zakazy kierowania pojazdami obowiązujące łącznie do lipca 2023 roku.

Inni funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Żeromskiego w Wałbrzychu 35-letniego wałbrzyszanina również jadącego samochodem osobowym. W tym przypadku mężczyzna miał orzeczone już dwa zakazy sądowe, ale oba wydane w zeszłym roku.

Nie minęło pół godziny, a funkcjonariusze tego samego pionu w Wałbrzychu na ul. Niepodległości kontrolowali 40-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna poruszał się samochodem osobowym pomimo wydanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w 2020 roku, a obowiązującego do lipca tego roku, zakazu kierowania pojazdami.

Kolejny z zatrzymanych mężczyzn trafił w ręce policjantów prewencji Komisariatu Policji w Głuszycy, kiedy jechał ulicami Glinna. 26-letni mieszkaniec tej miejscowości również posiadał wydany w 2019 roku sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Ostatni z zatrzymanych przestępców drogowych to 33-letni wałbrzyszanin, który był kontrolowany przez policjantów zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy na ul. Batorego w Wałbrzychu. W trakcie legitymowania okazało się, że podejrzany ma wydany w 2020 roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakaz kierowania pojazdami, obowiązujący do kwietnia tego roku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
33%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group