Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Kierowca bombowca

Czwartek, 1 października 2009, 19:38
Aktualizacja: 19:38
Autor: PW
Policjanci z Kamiennej Góry i Wałbrzycha przez kilka godzin poszukiwali kierowcy volkswagena golfa, który najpierw doprowadził do zderzenie z innym pojazdem, a następnie rozbił doszczętnie swoja auto.

Do zdarzenia doszło 29 września około godziny 22.00. Kierowca volkswagena golfa w miejscowości Pastewnik w powiecie kamiennogórskim doprowadził do zderzenia z kierowcą samochodu marki Nissan Micra. Kierowca golfa postanowił jednak oddalić się z miejsca zdarzenia.

O fakcie zostali powiadomieni funkcjonariusze policji. Przyjechali na miejsce kolizji i rozpoczęli poszukiwania kierowcy i samochodu. Okazało się, że w miejscowości Sędzisław tuż przy wjeździe do Jaczkowa na drzewie stoi, a właściwie wisi, rozbity volkswagen golf. Nie było w nim jednak kierowcy.

Policjanci zainteresowali się jednak mężczyzną, który szedł wzdłuż drogi. Mężczyzna był zakrwawiony. Okazało się, że jest to właśnie kierowca nieszczęsnego golfa. Przyznał się do prowadzenia tego pojazdu. Badania alkomatem wykazały u niego 2,15 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group