Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2842
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Sokołowsko: Kino Orange w Sokołowsku zaprasza widzów

Piątek, 25 listopada 2011, 11:03
Aktualizacja: 11:04
Autor: opr. PAW
REGION, Sokołowsko: Kino Orange w Sokołowsku zaprasza widzów
Fot. PAW
Już dziś mieszkańcy gminy Mieroszów oraz okolicznych miejscowości będą mogli kolejny raz skorzystać z projekcji filmowych, odbywających się w ramach projektu Kino Orange.

Zapraszamy do Kina Zdrowie w Sokołowsku przy ulicy Głównej 36.

Chłopiec na rowerze - godz. 16:00 - cena 11 zł. Jest to dramat - propozycja dla szkół; zdobywca Grand Prix na ostatnim festiwalu w Cannes. Wzruszająca historia chłopca poszukującego własnego ojca, pełna zaskakujących zwrotów akcji i z moralnym przesłaniem.

Przepis na miłość - godz. 18:00 - cena 11 zł. Jest to komedia. On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę, gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok.

Habemus Papam - godz. 20:00 - cena 11 zł. Film obyczajowy. Absolutny hit. Włoski film opowiadający o papieżu, który ma lęk przed wystąpieniami publicznymi i któremu na pomoc przychodzi psychoanalityk... ateista. Doskonała rola w wielkim stylu Jerzego Stuhra, który zachwycił całą Europę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group