Wtorek, 23 czerwca
reklamy

Kładą asfalt na Chrobrego

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Powoli do końca dobiegają ostatnie prace przy wałbrzyskiej obwodnicy.

Ruszyły prace bitumiczne w rejonie węzła przy ul. Reja i ul. Chrobrego. W tym tygodniu planowane jest sukcesywne układanie wszystkich warstw masy bitumicznej na całym przygotowanym odcinku, tj. od ul. Chrobrego do ul. Armii Krajowej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka