Zagórze Śląskie: Klasa B: Górnik nokautuje

Środa, 6 października 2010, 13:01
Aktualizacja: 13:02
Paweł Tobiasz zdobył trzy gole w meczu rezerw
W kolejnym meczu o mistrzostwo klasy B rezerwy wałbrzyskiego Górnika zdeklasowały ostatnią drużynę w tabeli, Grodno Zagórze Śląskie. Goście z Wałbrzycha wygrali 11–1.

Zdecydowanym faworytem meczu byli wałbrzyszanie i już w pierwszych 45 minutach udowodnili, kto jest lepszym zespołem. Po bramce Kucharskiego, dwóch golach Zasady i dwóch trafieniach Rytki do przerwy wałbrzyszanie prowadzili 5-0. Grodno nie było w stanie zagrozić ekipie Górnika. W drugiej części na listę strzelców po stronie Górnika wpisali się jeszcze Wodziński, trzykrotnie Tobiasz, Łaski i ponownie Rytko. Honorowe trafienie dla Grodna zaliczył Raczkowski.

Grodno Zagórze Śląskie - Górnik II Wałbrzych 1-11 (0-5)

Grodno: Sprawka – Kupniewski, Krzysik, Aftyka, Staśkiewicz - Bugajski (46′ Pietrzak), Sikorski (63’ Pelc), Szymala, (46′ Chmielewski), Olejko - Czaja, Zwoliński (68’ Raczkowski)

Górnik II: Główka – Kaszuba, Łaski, Kłak, Antoniak - Zazulak,Tobiasz, Grycaj, Zasada (46′ Wodzyński) - Rytko, Kucharski