Czytających: 5414

Wałbrzych/REGION: Klasa okręgowa: Juventur odbił się od dna

Poniedziałek, 15 listopada 2010, 20:40
Aktualizacja: Wtorek, 16 listopada 2010, 13:54
Dzięki wysokiej wygranej 6–2 z Kryształem Stronie Śląskie piłkarze Juventuru Wałbrzych poprawili swoją pozycję w tabeli.

Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Mariana Bacha wyglądała koncertowo. Wałbrzyszanie zagrali świetną partię, nie dając gościom ze Stronia Śląskiego żadnych szans na osiągnięcie korzystnego wyniku.

Prowadzenie dla Juventuru zdobył Mrozowski, który skutecznie wykonał jedenastkę. Parę minut później było już 2-0. Tym razem golkipera gości pokonał imponujący ostatnio skutecznością Dydrych. Jeszcze przed końcem pierwszej odsłony do bramki Kryształu trafili Jastrzębowski i Marcinkowski.

W drugiej części mecz był już bardziej wyrównany, ale wynikało to bardziej z gorszej gry Juventuru niż lepszej postawy przyjezdnych. Na 5-0 gola dla Juve zdobył Mrozowski. Później dwa trafienia zapisali na swoim koncie goście. Ostanie słowo tego dnia należało jednak do gospodarzy. Gola ustalającego wynik na 6-2 zdobył ponownie Mrozowski

Juventur Wałbrzych - Kryształ Stronie Śląskie 6-2 (4-0)

Juventur: Jasiński - Gromniak, Rzeczycki (73’ Szkudlarek), Bachmatiuk, Zapała - Cupiał, Dudek, Dydrych, Mrozowski – Maricnkowski (73’ Fedycki), Jastrzębowski.