Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4723
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Klimaty Orientu w Galerii Victoria za nami

Poniedziałek, 18 marca 2013, 16:59
Aktualizacja: 18:56
Autor: Michalina
Wałbrzych: Klimaty Orientu w Galerii Victoria za nami
Fot. Robert Bajek
Galeria Victoria powitała wiosnę w klimacie orientalnych tańców i tradycji– cały weekend trwały tam różnego rodzaju pokazy, warsztaty, zajęcia związane z kulturą orientu.

Każdy miał okazję wziąć udział w proponowanych przez prowadzących atrakcjach, a wszystko to w rytm indyjskiej muzyki, wśród barwnych strojów tancerek, z zapachem kadzideł w tle- jednym słowem sceneria wprost z filmów Bollywood.

Parter Galerii Victoria zajęła wystawa zdjęć z Indii, natomiast na pierwszym piętrze, gdzie ustawiona została scena, rozgrywały się najważniejsze akcje całego przedsięwzięcia. Warsztaty makijażu indyjskiego, wiązania sari, tańca Bollywood, pokazy masażu, odkrywanie sekretów kuchni indyjskiej, nauka parzenia herbaty to tylko niektóre z atrakcji tego weekendu, w których mogli wziąć udział wszyscy chętni. Liczne występy tańca orientalnego, pokaz jogi, tai-chi i tańca brzucha stanowiły kolejne punkty bogatego programu orientalnego weekendu w Galerii Victoria.

Przez cały czas klientów galerii witały animatorki w indyjskich strojach rozdając im kadzidełka, aby mogli zabrać ze sobą choć odrobinę orientalnej atmosfery do domu. Robione były także tatuaże z henny oraz makijaże wzorowane na tych, w których codziennie widywane są mieszkanki Indii.

Nie brakowało również atrakcji przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Kilkakrotnie powracające na scenę instruktorki tańca orientalnego przeprowadzały warsztaty dla dzieci. Najmłodsi mogli wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi.

Był także kącik rysunkowy, w którym odbywały się konkursy z nagrodami. Jako akcent wiosenny, grupa dzieci z PSP 30 przesadzała kwiatki, a gotowe roślinki rozdawane były klientom Galerii.

W zakątku kuchni indyjskiej można było skosztować największych przysmaków z tych rejonów i posłuchać o ich tradycji. Herbaciarnia Łyczek Herbaty zapraszała na degustacje doskonałych herbat ze Sri Lanki, a tuż obok usytuowane było stoisko z biżuterią artystyczną.

Organizatorzy, sponsorzy i wystawcy „Wiosny w klimatach orientu”:
Galeria Victoria
Studio Magma
Orientalne Klimaty
Magia Dotyku
Łyczek Herbaty
Bar Gowinda
Estera Grabarczyk
Salon Urody Marcena
Toyota Nowakowski Wałbrzych

Obszerna fotorelacja:
Galeria Victoria w Klimatach Orientu

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group