Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Klimatyczna Wigilia

Piątek, 20 grudnia 2019, 11:23
Aktualizacja: Sobota, 21 grudnia 2019, 8:15
Autor: red
Wałbrzych: Klimatyczna Wigilia
Fot. organizatorzy
Wychowankowie, przyjaciele, samorządowcy, sponsorzy oraz pracownicy Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo–Wychowawczych w Wałbrzychu. Wszyscy usiedli do wspólnego stołu w Hotelu Maria w Wałbrzychu, aby razem poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

18 grudnia 2019 roku w Hotelu Maria w Wałbrzychu odbyła się już 5 wspólna Wigilia wychowanków z placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu. Było mnóstwo zaproszonych osób m.in. Wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska, biskup pomocniczy diecezji świdnickiej Adam Bałabuch, radni Rady Miasta oraz wielu sponsorów i przyjaciół, którzy wspomagają sześć wałbrzyskich placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Spotkanie rozpoczęło się od przyjęcia od wałbrzyskich harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju. Tradycją Wigilii w Centrum jest składanie sobie życzeń w kręgu, gdzie każdy obecny na głos wypowiada jedno życzenie. Następnie wszyscy goście zasiedli do wspólnego stołu. Dzieci przygotowały krótki występ, w czasie którego śpiewały kolędy i pastorałki. Zwieńczeniem wspólnego spotkania był występ Kapeli Góralskiej „Janicki” z Czarnego Boru.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group