Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4596
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kluby odetchną

Piątek, 3 marca 2023, 12:24
Autor: PAW
Wałbrzych: Kluby odetchną
Fot. red
Prezydent Miasta Wałbrzycha ogłosił otwarty konkurs ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Wałbrzych w 2023 roku.

Termin składania ofert upływa 22 marca br. Ogłoszenie, wraz z załącznikami, jest dostępne na stronie: Konkurs z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku | Portal Organizacji Pozarządowych (NGO) (um.walbrzych.pl)

To bardzo ważna i dobra informacja dla klubów sportowych z Wałbrzycha. Zaczęły docierać do nas bowiem informacje i sygnały, że kluby były mocno zaniepokojone brakiem ogłoszenia konkursu ze strony Gminy Wałbrzych, gdyż większość z nich już w dwóch pierwszych miesiącach bieżącego roku ponosiło koszty funkcjonowania, które to koszty były regulowane dzięki środkom od sponsorów. Zastrzyk finansowy ze strony Gminy Wałbrzych dla sporej ilości klubów sportowych działających w mieście, szkolących dzieci, młodzież i dorosłych, jest bardzo istotnym punktem budżetu poszczególnych klubów.

- Dla nas to podstawowa część naszego budżetu. Obecnie od sponsorów nie jest łatwo pozyskać jakieś środki i pomoc gminy jest niezbędna - mówi nam jeden z zaprzyjaźnionych działaczy sportowych wałbrzyskiego klubu sportowego.

Twoja reakcja na artykuł?

10
56%
Cieszy
2
11%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
3
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group