Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2208
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koalicja opanowała „Wodociągi”

Wtorek, 18 stycznia 2011, 19:39
Aktualizacja: Środa, 19 stycznia 2011, 10:57
Autor: Sven
Wałbrzych: Koalicja opanowała „Wodociągi”
Między innymi Stefanos Ewangielu wszedł do składu zgromadzenia WZWiK
Fot. red
Sześcioro radnych wzmocniło Zgromadzenie Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji. Wszyscy reprezentują rządzącą koalicję PO – SLD.

W skład Zgromadzenia weszli: Daniela Sprytula, Renata Wierzbicka, Krystyna Olanin i Stefanos Ewangielu z Platformy Obywatelskiej. SLD reprezentują: Stefania Pawełek i Ilona Socha.

W głosowaniu przepadli kandydaci opozycji: Beata Mucha z Prawa i Sprawiedliwości oraz Paweł Szpur z Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej.

Po zakończeniu sesji Artur Torbus, rzecznik prasowy Klubu PO w Radzie Miasta, nazwał warcholstwem działania opozycyjnych radnych w Zarządzie WZWiK poprzedniej kadencji. Miał na myśli, między innymi to, że radni przychodzili na „Zarząd”, siedzieli, brali diety, ale bojkotowali głosowania.

Z kolei Mirosław Lubiński, który wciąż jeszcze ma nadzieję na powtórzenie wyborów, uważa, że koalicja, zawłaszczając dla siebie całą władzę, podtrzymuje zły wizerunek miasta. Jednocześnie ta sama władza mówi o „przejrzystości” Wałbrzycha i odbudowywaniu jego pozytywnego obrazu.

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group