Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2245
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobieta Fit w Krainie Tysiąca Baśni

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 25 listopada 2012, 6:27
Aktualizacja: 21:06
Autor: Michalina
Fot. Michalina
Późnym piątkowym wieczorem, Zamek Książ zamienił się dla kilkudziesięciu kobiet w tajemniczą Krainę Tysiąca Baśni. Zorganizowano tam widowiskową zabawę w ramach prowadzonego projektu Kobieta Fit połączonego z działaniami Różowej Wstążki. Było to niestety ostatnie spotkanie w tym roku, ale z całą pewnością wyjątkowe i niezapomniane.

Organizatorkami , po raz kolejny, były Agnieszka Kołacz- Leszczyńska, Alina Szełemej i Marta Loretz. Wspaniale przewodziły zgromadzonym kobietom i stworzyły przyjemną atmosferę. Zabawę poprowadziła artystyczna Grupa Tancerzy Ognia „Gorgona”.

Po wstępie, chwili na wspólną rozmowę i kawę, uczestnicy spotkania zostali podzieleni na cztery grupy, a każdej z nich został przydzielony przebrany przywódca. Rywalizujące ze sobą zespoły miały do rozwiązania po pięć zadań w różnych miejscach Zamku Książ. Było to między innymi strzelanie z łuku, nauka tańca orientalnego, błądzenie po zamkowych korytarzach w ciemności, lanie wosku, chodzenie po linie. Uczestnicy zbierali listy- wskazówki, dzięki którym wiedzieli dokąd się kierować dalej. Zabawy angażowały każdego, wzbudzały dużo emocji i jeszcze więcej śmiechu. Hasłem przewodnim było poszukiwanie Szeherezady i odczarowanie jej, co było tylko pretekstem do przeniesienia się w krainę baśni i dziecięcej wyobraźni.

To dotarciu do ostatniego punktu w tej jesienno- andrzejkowej zabawie, kobiety miały okazję obejrzeć występ dowcipnego iluzjonisty, a następnie wziąć udział w losowaniu nagród. Wszyscy świetnie się bawili i wcale nie chcieli opuszczać zamkowych komnat.

To spotkanie Kobiety Fit było zupełnie inne od poprzednich, których głównym zamysłem jest szerzenie mody na zdrowy tryb życia i dbanie o siebie. -Chciałyśmy przede wszystkim, żeby tym razem kobiety odpoczęły po całym pracowitym tygodniu i oderwały się trochę od codzienności, dlatego zaproponowałyśmy taką formułę spotkania- wyjaśnia Agnieszka Kołacz- Leszczyńska. Jesteśmy ciekawi, co organizatorki przygotują dla kobiet w przyszłym roku.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group