Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6815
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kobieta z wkrętarką i słuchawkami

Wtorek, 8 czerwca 2021, 6:48
Autor: red
Wałbrzych: Kobieta z wkrętarką i słuchawkami
Fot. KMP Wałbrzych
37–letnia wałbrzyszanka trafiła w piątek po południu w ręce dzielnicowych pierwszego komisariatu. Kobieta w jednym z wałbrzyskich marketów dokonała kradzieży wkrętarki, butów oraz słuchawek.

Do zgłoszenia kradzieży doszło w miniony piątek około godziny 13:00. Złodziejka zdjęła z półek placówki handlowej przy ul. Długiej w Wałbrzychu przedmioty o wartości ponad 800 złotych, a następnie próbowała opuścić sklep nie płacąc za zakupy. Kobieta została jednak ujęta przez ochronę obiektu i ostatecznie zatrzymana przez wezwanych na miejsce zdarzenia dzielnicowych.

W trakcie wykonywanych dalszych czynności funkcjonariusze kryminalni pierwszego komisariatu udowodnili podejrzanej, że 2 czerwca dokonała innej kradzieży w tym samym sklepie, skąd zginęły wtedy trzy sztuki słuchawek w łącznej wartości blisko 700 złotych. Jedną z nich, w toku przeszukania mieszkania podejrzanej, policjanci zdołali już odzyskać.

Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do popełnienia obu czynów, za co odpowie teraz kolejny już raz przed sądem. Okazało się, że wałbrzyszanka była poszukiwana przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy celem osadzenia w Zakładzie Karnym we Wrocławiu za popełnione wcześniej inne przestępstwa. Za kradzieże grozi jej teraz kara pozbawiania wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
3
60%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group